Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   A6W - idealny trening mięśni brzucha

Forma i zdrowie

rss

A6W - idealny trening mięśni brzucha

2011.10.03//  A. Hoder
Wszyscy marzymy o szczupłym brzuchu z pięknie wyrzeźbionymi mięśniami. Zawsze chcielibyśmy bez żadnego skrępowania móc zdjąć koszulkę i nie słyszeć szeptów czy śmiechów za naszymi plecami. Dobrze zbudowany i wyrzeźbiony brzuch może nam naprawdę wiele dać: podwyższyć naszą samoocenę, powodzenie u płci przeciwnej, itp. Jak osiągnąć wymarzone rezultaty? Trzeba zacząć ćwiczyć A6W.
A6W - idelany trening mięśni brzucha
A6W - idelany trening mięśni brzucha Ćwiczenia A6W
A6W - idelany trening mięśni brzucha

Co kryje się pod tym tajemniczym skrótem? A6W to system treningowy zwany Aerobiczną 6 Weidera. Jest to zestaw ćwiczeń mających na celu wzmocnienie mięśni brzucha i dopracowanie ich rzeźby. Sześć aerobowych ćwiczeń fitness pomaga w krótkim czasie osiągnąć maksymalne rezultaty. A6W pomaga spalać zalegającą tkankę tłuszczową, a także w widoczny sposób kształtować mięśnie brzucha. Poniżej znajduje się filmik prezentujacy całość ćwiczeń.
Autorem tego zestawu ćwiczeń na mięśnie brzucha jest Josef E. Weider, bardziej znany jako Joe Weider. To Kanadyjczyk urodzony w Montrealu. Od najmłodszych lat jego pasją były kulturystyka, ćwiczenia oraz zdrowy tryb życia. Joe Weider to jeden z najbardziej znanych propagatorów kulturystyki i zdrowego trybu życia na świecie. Również dzięki niemu możemy dziś oglądać najbardziej znane zawody kulturystycznych, mianowicie konkurs Mr. Olympia oraz konkurs Ms. Olympia.
A6W - idelany trening mięśni brzucha Mięśnie brzucha to...
A6W - idelany trening mięśni brzucha jedne z najtrudniejszych do wyrzeźbienia...
A6W - idelany trening mięśni brzucha ... mięśni w naszym ciele

A6W to program, który nadaje się idealnie zarówno dla ludzi, którzy chcą wypracować swoje mięśnie brzucha jak i dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Zestaw ćwiczeń został tak dobrany, że w łatwy i szybki sposób możemy osiągnąć rezultaty, o jakich zawsze marzyliśmy. Trening składa się z 6 różnych ćwiczeń mięśni brzucha rozłożonych na 42 dni treningowe. Z każdym następnym dniem ilość powtórzeń w serii wzrasta. Tajemnica tkwi w doborze ćwiczeń oraz przetrzymaniu na 3 sek. mięśni brzucha w momencie największego ich spięcia. W galerii znajduje się rozpiska ilości serii i powtórzeń na dany dzień cyklu.
A6W - idelany trening mięśni brzucha Podczas cyklu treningowego...
A6W - idelany trening mięśni brzucha nie możemy zapomnieć...
A6W - idelany trening mięśni brzucha ... o zbilansowanej diecie

Warto dbać o mięśnie brzucha, gdyż są one jednymi z najważniejszych w całym naszym organizmie. A6W nie obciąża niepotrzebnie kręgosłupa, wiec może ją wykonywać każdy. Dzięki temu treningowi zyskać możemy wiele, a stracić jedynie zbędne kilogramy tłuszczu na brzuchu. Jeśli już dziś zaczniemy ten plan treningowy na przyszłoroczne wakacje będziemy mogli się poszczycić mięśniami brzucha, za którymi wszyscy będą się oglądać… Wydaje nam się, że warto.
A6W - idelany trening mięśni brzucha Aerobiczna 6 Weidera...
A6W - idelany trening mięśni brzucha to idelany sposób...
A6W - idelany trening mięśni brzucha ... na wyrzeźbienie mięśni brzucha

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton Sea

Źródło: a6weidera.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
A6W - idealny trening mięśni brzucha

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   A6W - idealny trening mięśni brzucha