Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Ćwiczenia, które poprawią jakość Twojego seksu

Forma i zdrowie

rss

Ćwiczenia, które poprawią jakość Twojego seksu

2012.04.13//  D. Kwiecień
Seks dla mężczyzn jest nie tylko ogromną przyjemnością, ale również solidną dawką ćwiczeń. Zależy nam na tym, by stać się najlepszymi kochankami, ale w swoim udoskonalaniu ograniczamy się jedynie do poznawania różnych technik. Tymczasem korzystając z odpowiednich ćwiczeń, możemy niesamowicie poprawić swoją kondycję, a co za tym idzie – jakość seksu.
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks Odpowiednie ćwiczenia...
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks ...uczynią nas...
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks ...lepszymi kochankami

Trening cardio
Paliwo, dzięki któremu nasz „sprzęt” jest gotowy do akcji, to krew. Wzwód zawdzięczamy temu, że wypełnia ona ciała jamiste. Wzmacniając więc swój układ krążenia, poprawiamy jednocześnie siłę naszej erekcji. Dlatego oferując sobie trzy razy w tygodniu trening cardio, możemy osiągnąć więcej przyjemności, co spodoba się również naszej partnerce!
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks Trening cardio...
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks ...poprawi pracę...
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks ...naszego układu krążenia

Pompki
Nie ma chyba prostszego ćwiczenia niż pompki. Możemy wykonywać je w każdym miejscu i nie potrzebujemy do tego żadnego sprzętu. Na dodatek przynoszą one wiele korzyści. Nie dość, że pompki mają wpływ na różne partie mięśni, to ich skutek odczujemy również w sypialni. Zgniatanie partnerki ciężarem swojego ciała nie należy do najprzyjemniejszych doznań. Rób pompki codziennie, a dla urozmaicenia próbuj różnych technik jak np. oparcie nóg o kanapę czy wykorzystanie dodatkowego obciążenia.
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks Ćwiczenie pompek...
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks ...również przyniesie nam...
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks ...wiele korzyści

ABS
Twoje mięśnie brzucha są bezpośrednio odpowiedzialne za „pchnięcia”. Pracując więc nad nimi, poprawiasz swoje umiejętności kochanka. Jest masa różnych planów ćwiczeniowych na mięśnie brzucha, ale tak naprawdę żaden z nich nie jest wyjątkowy. Liczy się tu tylko systematyczność. Dlatego możesz wykonywać ćwiczenia z różnych programów, a i tak osiągniesz zadowalający efekt. Warto również spróbować tzw. „mostka”. Ma on świetny wpływ na nasz sześciopak!
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks Mięśnie brzucha...
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks ...odgrywają ważną rolę...
Ćwiczenia, które poprawią Twój seks ...podczas seksu

Mięśnie Kegla
Do tych ćwiczeń nie potrzebujemy żadnego innego sprzętu niż ten, który mamy między nogami. Dzięki pracy nad mięśniami Kegla, możemy kontrolować swój wytrysk, a co za tym idzie – móc dłużej utrzymywać się w grze. W jaki sposób je ćwiczyć? Podczas oddawania moczu spróbuj napiąć mięśnie, by go „zatrzymać”. Poczujesz wtedy napięcie mięśni, o których mówimy. Po trzech sekundach rozluźnij je, a następnie powtórz ćwiczenie!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton Sea

Źródło: mademan.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ćwiczenia, które poprawią jakość Twojego seksu
 / 
Komentarze do: Ćwiczenia, które poprawią jakość...
przyjemniak pisze:

ćwiczenia ćwiczeniami ale ważne jest to co jemy. Dieta i suplementy diety takie jak permen king dają zadowalające efekty. W połączeniu z ćwiczeniami możemy przedłużyć swoją młodość :)

 / 
Komentarze do: Ćwiczenia, które poprawią jakość...
kolega pisze:

oprócz ćwiczeń warto wspomóc się też lekiem jak się ma duży problem. dla mnie najlepszym jest w tym przypadku Maxigra Go. Żuję ją przed seksem i dzięki niej wszystko działa jak potrzeba. Seks jest idealny i nie ma mowy o tym, że coś pójdzie nie po mojej myśli. Maxigra jest jak miętowa guma do żucia, nawet nikt się nie orientuję, że właśnie żuję lek na erekcję.

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Ćwiczenia, które poprawią jakość Twojego seksu