Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Dieta lodowa - coś dla miłosników lodów

Forma i zdrowie

rss

Dieta lodowa - coś dla miłosników lodów

2009.12.18//  J. Górszczyk
Dieta lodowa doskonale nadaje się dla osób, którzy uwielbiają lodowe przysmaki. Sekretem, który w niej tkwi, jest wapń. Oczywiście nie chodzi o to, by objadać się lodami i czekać na efekty. Dieta lodowa ma na celu dostarczenie odpowiedniej ilości wapnia, do codziennego jedzenia.
Dieta lodowa Sekretem tej diety...
Dieta lodowa ...jest wapń, który...
Dieta lodowa ...występuje w niskotłuszczowym nabiale

Dieta składająca się z lodów, powstała w Stanach Zjednoczonych. Jak wiadomo, wapń wzmacnia kości, szybciej pozwala nam spalić tłuszcz i poprawia odporność. Do tego zawarty w lodach wapń, łagodzi objawy napięcia przedmiesiączkowego oraz reguluje ciśnienie. Zaleca się wprowadzać lody do swojego jadłospisu. Dlatego, że większość ludzi zmaga się z niedoborem wapnia. Tymczasem jego zapotrzebowania dla organizmu jest duże.

Można się zastanawiać nad postacią wapnia. Jednak liczne badania na całym świecie wykazały, że nie jest ważne, w jakiej postaci jest on spożywany. Dlatego, równie dobrze mogą to być lody, które zawierają go dużo.

W Narodowym Instytucie Zdrowia w USA ustalono optymalne codzienne „dawki” lodów. Wychodzi na to, że spożywanie dziennie trzech porcji niskotłuszczowego nabiału z innymi składnikami naszego jadłospisu (np. owoce, warzywa) obniża ciśnienie krwi. Poprawę zdrowia można zaobserwować już po dwóch tygodniach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dieta lodowa - coś dla miłosników lodów

Facebook

Alkohole    Dieta    Kosmetyki    Moda    Moda męska    Modelki    Odzież męska    Odżywianie    Party    Perfumy    Pielęgnacja    Podróże    Porady męska moda    Sesje zdjęciowe    Styl życia    Trening    Woda toaletowa    Zdrowie    Zegarki    Ćwiczenia fizyczne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Dieta lodowa - coś dla miłosników lodów