Lifestyle   »   Moda i styl   »   Dolce & Gabbana - elegancja, męskość i zdecydowanie

Moda i styl

rss

Dolce & Gabbana - elegancja, męskość i zdecydowanie

2010.08.11//  I. Rupa
Elegancja, męskość i zdecydowanie to cechy kolekcji podsumowującej rok 2010, przygotowanej przez ceniony dom mody Dolce & Gabbana. To przykład, w jaki sposób powinien prezentować się idealny mężczyzna.

Nowa kolekcja należy do linii ekskluzywnej - znacznie droższej od tradycyjnej wersji D&G. Jest kierowana do osób powyżej nastu lat, które osiągnęły sukces zawodowy i są świadome wszystkiego, co dzieje się w ich dorosłym już życiu - również w kwestiach modowych. Zwolennikiem tego wydania jest między innymi Johnny Deep.
Dolce & Gabbana Nowa linia odzieży...
Dolce & Gabbana ...od Dolce & Gabbany należy do...
Dolce & Gabbana ......linii ekskluzywnej

Kolekcję tą rozpoczynają propozycje bankietowe i wieczorowe. Smokingi są bardzo dobrze skrojone, a same marynarki mają dwie wersje zapięć. Pierwsza - przeznaczona dla szczuplejszych panów, dwurzędowa na styl marynarski. Ich szerokie zapięcie optycznie dodaje kilogramów. Kolejna propozycja to jedno zapięcie, które jest niezwykle szykowne i efektowne.
Dolce & Gabbana Kolekcję rozpoczynają...
Dolce & Gabbana ...propozycje...
Dolce & Gabbana ...bankietowe i wieczorowe

Dom mody proponuje ciekawe materiały, z których wykonana jest nowa linia odzieży. Uwagę przykuwają także muszki, które występują niemal w każdej propozycji wyjściowo-okolicznościowej. Są one niezwykle modne i jeszcze przez długi czas będą obecne w modzie męskiej.

Ciemnobrązowe skóry mają krój stylizowany na lata dwudzieste. Podobnie jest z fasonem spodni, które wzorują się na oxfordzkiej modzie z tamtych czasów. Kołnierze znów są niezwykle modne i dodają całej stylizacji zawadiackiego looku.

Dolce & Gabbana Dolce & Gabbana
Ostatnia propozycja łączy elegancję z dużą swobodą. Kraciaste koszule zapięte pod samą szyję doskonale komponują się z kamizelkami, a ciemne, przetarte spodnie oraz masywne buty uzupełniają modną całość.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton Sea

Źródło: we-dwoje.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dolce & Gabbana - elegancja, męskość i zdecydowanie

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Lifestyle   »   Moda i styl   »   Dolce & Gabbana - elegancja, męskość i zdecydowanie