Lifestyle   »   Męskie używki   »   Esigo San Patrignano - stojaki na wino dla wymagających koneserów

Męskie używki

rss

Esigo San Patrignano - stojaki na wino dla wymagających koneserów

2011.08.25//  D. Kwiecień
Smakoszy wina można podzielić na dwie grupy. Pierwsza to Ci, którzy interesują się trunkami i od czasu do czasu zainwestują w „lepszą” butelkę, by raczyć się doskonałym smakiem podczas jednego z wieczorów. Przedstawicieli drugiej grupy można nazwać także kolekcjonerami. Nie oszczędzają oni na winach i mają w zapasie wiele butelek. Dbanie o jakość trunku nie ogranicza się jednak jedynie do zakupu. Trzeba go również odpowiednio przechowywać, co zaowocuje nie tylko świetnym smakiem, ale również walorami estetycznymi. Dla ludzi przywiązujących dużą wagę do wina, firma Estigo wydała kolekcję regałów i stojaków o nazwie San Patrignano.
Przechowywanie win - stojaki i regały Esigo Wino...
Przechowywanie win - stojaki i regały Esigo ...nalezy przechowywać...
Przechowywanie win - stojaki i regały Esigo ...w odpowiedni sposób

Esigo 2 przeznaczony jest dla największych kolekcjonerów. Ten elegancki regał jest w stanie pomieścić jednocześnie 170 butelek! Piękny wygląd zawdzięczamy wykorzystaniu litego dębu i stali. Do wyboru mamy różne opcje kolorystyczne. Możemy zdecydować się na naturalne drewno lub wenge z matowymi wykończeniami.
Przechowywanie win - stojaki i regały Esigo Esigo 2
Przechowywanie win - stojaki i regały Esigo Esigo 2 Box
Przechowywanie win - stojaki i regały Esigo Esigo 2 classic

Dla posiadaczy dużej ilości butelek dobrym wyborem będzie również Esigo 2 Box. Jego pojemność to 240 butelek, ale nie ukrywajmy, że mało jest prywatnych osób, które w pełni mogły by wykorzystać przeznaczenie tego stojaka. Esigo 2 Box nadaje się bardziej do naprawdę dużych restauracji czy winiarni. Tu również wykorzystano drewno i stal, a producent daje nam możliwość wybrania koloru czarnego lub białego.
Przechowywanie win - stojaki i regały Esigo
Przechowywanie win - stojaki i regały Esigo Esigo 5
Przechowywanie win - stojaki i regały Esigo

Bardziej optymalnym wyborem jest Esigo 5. Regał jest mały i może pomieścić 16 butelek, a w razie potrzeby możemy dokupić drugi i ustawić obok. Wykonany jest z drewna MDF oraz stali. Ciepłe drewniane wykończenia powodują, że jest również świetną ozdobą w salonie.

Esigo 2 classic jest również dobrym wyborem dla domowej kolekcji win. Podobnie jak w innych modelach, tu także postarano się by przechowywane butelki ustawione były poziomo, co jest najlepszą pozycją dla „wina”. Ten stojak wykonany jest z litego drewna dębowego i może pomieścić maksymalnie 44 butelki.Optymalna liczba to 28.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton Sea

Źródło: bornrich.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Esigo San Patrignano - stojaki na wino dla wymagających koneserów

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  Lifestyle   »   Męskie używki   »   Esigo San Patrignano - stojaki na wino dla wymagających koneserów