Lifestyle   »   Moda i styl   »   Jaki ojciec taki syn czyli kolekcja "Tata i syn" dla małych i dużych facetów

Moda i styl

rss

Jaki ojciec taki syn czyli kolekcja "Tata i syn" dla małych i dużych facetów

2016.12.15//  P. Potocki
„Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał” – to stare porzekadło odnosi się do każdej dziedziny życia, także do kwestii garderoby i stylu. A że pierwszym autorytetem dla małego chłopca jest tata, to właśnie na nim spoczywa zadanie nauczenia syna, jak dobierać ubranie i dodatki, a przy tym wsparcia kształtującego się od najmłodszych lat gustu i poczucia estetyki.
Skarpetki Tata i syn - Wola
Skarpetki Tata i syn - Wola
Skarpetki Tata i syn - Wola

Firma Wola wprowadziła na rynek specjalną kolekcję skarpetek dla ojca i syna. W kolorowych i zdrowych dla stóp skarpetkach będą mogli bawić się we wspólne stylizacje, budując przy tym męską więź.

Tak jak małe dziewczynki próbują naśladować swoje mamy, tak synowie podpatrują ojców. Warto to wykorzystać, by przekazać małemu człowiekowi zasady savoir vivre’u, którego częścią jest również umiejętność dobierania stroju stosownie do okoliczności, wieku i sylwetki. Jak mówiła Coco Chanel „Moda przemija, styl pozostaje”. Kto jak nie tata może być dla chłopca wzorem w tej kwestii? To właśnie on powinien nauczyć syna jak zawiązać krawat czy muszkę i wyjaśnić, kiedy można założyć bluzę z kapturem, a kiedy należy wybrać koszulę i wizytowe buty.
Skarpetki Tata i syn - Wola
Skarpetki Tata i syn - Wola
Skarpetki Tata i syn - Wola

Męska garderoba nie jest tak bogata jak kobieca, dlatego szczególnie ważne są w niej dodatki. Wśród nich skarpetki – pozornie detal, a w praktyce element, który wraz z obuwiem może nadać zupełnie różny charakter naszej stylizacji. W tych samych dżinsach będziemy wyglądać inaczej, gdy założymy do nich sportowe skarpetki i adidasy, a inaczej, kiedy dobierzemy do nich mokasyny i kolorowe skarpetki w fantazyjny wzór.
Skarpetki Tata i syn - Wola
Skarpetki Tata i syn - Wola Kolekcja do nabycia w Rossmann, Auchan, Carrefour, Adesso oraz sklepie internetowym wola.pl
Skarpetki Tata i syn - Wola

Produkty Woli z kolekcji „Tata i syn” to praktyczny i zabawny prezent pod choinkę dla dużych i małych chłopców. Zakładając identyczne skarpetki, niezależnie od okazji – czy to wyjścia na sportowe zajęcia, do szkoły i pracy, czy na rodzinną uroczystość – nasi panowie będą mogli pokazać jak bardzo są do siebie podobni.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jaki ojciec taki syn czyli kolekcja "Tata i syn" dla małych i dużych facetów

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-TechDo góry  //  Lifestyle   »   Moda i styl   »   Jaki ojciec taki syn czyli kolekcja "Tata i syn" dla małych i dużych facetów