Lifestyle   »   Moda i styl   »   Mężczyzna z klasą, czyli dlaczego warto nosić smoking

Moda i styl

rss

Mężczyzna z klasą, czyli dlaczego warto nosić smoking

2012.07.21//  D. Kwiecień
Mało męskich szaf zawiera smokingi, a jeszcze mniej facetów decyduje się na taki ubiór. Tymczasem warto wykorzystywać ten rodzaj garderoby zdecydowanie częściej, niż tylko na wesela. Chodzi tu nie tylko o to, że smokingi są bardziej eleganckie od garniturów. Wciąż nie czujecie się przekonani? Poznajcie więc powody, dla których warto „wejść” w smoking!
Moda, styl, elegancja - dlaczego warto nosić smoking Mężczyźni nie noszą zbyt często...
Moda, styl, elegancja - dlaczego warto nosić smoking ...smokingów, a jest to...
Moda, styl, elegancja - dlaczego warto nosić smoking ...strzał w stopę

Istnieje kilka artykułów odzieżowych, które można zaliczyć do męskich. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że na szycie tej listy znajdują się smokingi. Jaki jest tego powód? Otóż zostały one zaprojektowane tak, by w jak największym stopniu podkreślać naszą fizyczną męskość . Dobrze dobrany smoking sprawia, że nasze ramiona wyglądają na szersze, a tułów wydaje się masywniejszy. To jednak nie wszystko! Taki ubiór czyni nas również pozornie wyższymi. Wystarczy dodać do tego eleganckie buty i kobiety nie będą potrafiły przestać na nas patrzeć!
Moda, styl, elegancja - dlaczego warto nosić smoking Został on zaprojektowany tak...
Moda, styl, elegancja - dlaczego warto nosić smoking ...by uwydatniać...
Moda, styl, elegancja - dlaczego warto nosić smoking ...męską fizyczność

Kolejną zaletą smokingów jest to, że wyglądamy w nich na zdecydowanie pewniejszych siebie. W efekcie sprawiamy wrażenie mężczyzn, którzy mają wszystko pod kontrolą i niczego się nie boją. To cechy, które są uwielbiane przez kobiety!
Przeczytaj także: Mowa ciała - bądź otwarty i pewny siebie! »Mówi się, że nie powinniśmy oceniać ludzi po ich wyglądzie. Jednak sentencje, a rzeczywistość to dwie zupełnie odmienne sprawy. Dlatego, gdy zdecydujemy się na smoking, będziemy sprawiać wrażenie ludzi bogatych. Tacy mężczyźni kojarzą się z ludźmi przedsiębiorczymi i zapewniającymi bezpieczeństwo. Nie musimy chyba wspominać, że dzięki temu już na starcie będziemy mieli dużo punktów u kobiet?
Moda, styl, elegancja - dlaczego warto nosić smoking James Bond...
Moda, styl, elegancja - dlaczego warto nosić smoking ...również...
Moda, styl, elegancja - dlaczego warto nosić smoking ...nosi smokingi

Czy potraficie znaleźć w popkulturze jakąś postać, która jest bardziej męska od agenta 007? No właśnie! James Bond jest uosobieniem wszystkich męskich cech, dzięki czemu staje się idolem facetów, a kobiety marzą o takim partnerze. Agent Królewskiej Mości na dodatek ma styl i klasę, czego przykładem jest to, że nosi smokingi. Jeśli więc uważacie Jamesa Bonda za pewien ideał męskości, bierzcie z niego przykład również pod względem ubioru!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mężczyzna z klasą, czyli dlaczego warto nosić smoking
 / 
Komentarze do: Mężczyzna z klasą, czyli dlaczego...
Strongman pisze:

Dobry garnitur to wizytówka mężczyzny. Ja miałem zamawiany w Spilliaert, szyty na miarę, dopasowany świetnie do mojej sylwetki. Zastanawiam się właśnie też nad smokingiem, na wiosnę pewnie się zdecyduje, bo są naprawdę świetne.

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Lifestyle   »   Moda i styl   »   Mężczyzna z klasą, czyli dlaczego warto nosić smoking