Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Mięśnie brzucha - o czym należy pamiętać?

Forma i zdrowie

rss

Mięśnie brzucha - o czym należy pamiętać?

2010.01.25//  J. Górszczyk
Żeby zacząć dbać o wygląd naszego brzucha, musimy pomyśleć, co zrobić, by ćwiczenia fizyczne naprawdę nam pomogły. Sama dieta i trochę ruchu w tygodniu nie wystarczy.

Na początku ustalmy sobie, że kilka razy w tygodniu poświęcimy na same ćwiczenia brzucha co najmniej 30 minut. Krótszy trening nie przyniesie pożądanych efektów. Wywoła u nas tylko zmęczenie i nic poza tym. Ćwiczenia powinny zatem trwać od 45-60 minut. Oczywiście, jeśli ćwiczymy także inne części ciała, to może być nam na początku trudno. Załóżmy jednak, że znaleźliśmy czas na regularne wyrabianie naszego brzuszka. Co dalej?
Męski brzuch Pamiętajmy, że.....
Męski brzuch ...dobry trening...
Męski brzuch ...powinien trwać 45-60 minut

Teraz, kiedy mamy już ustalone dni, w których będziemy ćwiczyć, ustalmy, w jaki sposób pozbędziemy się zbędnych kilogramów. Dobrze na sam początek wybrać takie ćwiczenia, które zbytnio nas nie przemęczą. Może warto wstawać dwie godziny wcześniej przed pracą i zacząć chodzić na basen? Oczywiście nie codziennie, bo nasz organizm mógłby nie wytrzymać takiego tempa. Na początek wystarczy jedna wizyta na basenie. Po kilku tygodniach możemy chodzić już dwa razy w tygodniu. Jeśli okaże się, że basen będzie dla nas jednak zbyt męczący, to zawsze można zrezygnować z jednej wizyty w tygodniu i powrócić do pierwotnego planu.
Męski brzuch Jednym ze sposobów...
Męski brzuch ...na płaski brzuch...
Męski brzuch ...jest pływanie

Oczywiście na ćwiczenia mięśni brzucha jest wiele sposobów. Pamiętajmy tylko o jednej rzeczy. Dobry i skuteczny trening powinien trwać przynajmniej 30 minut, nigdy krócej. Wtedy będziemy mieli świadomość, że czas poświęcony na ćwiczenia brzucha został dobrze wykorzystany.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mięśnie brzucha - o czym należy pamiętać?

Facebook

Alkohole    Dieta    Kosmetyki    Moda    Moda męska    Modelki    Odzież męska    Odżywianie    Party    Perfumy    Pielęgnacja    Podróże    Porady męska moda    Sesje zdjęciowe    Styl życia    Trening    Woda toaletowa    Zdrowie    Zegarki    Ćwiczenia fizyczne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Mięśnie brzucha - o czym należy pamiętać?