Lifestyle   »   Podróże   »   Musha Cay - wyspa Davida Copperfielda

Podróże

rss

Musha Cay - wyspa Davida Copperfielda

2010.03.16//  I. Rupa
Musha Cay - jedna z wysepek należących do archipelagu Bahama. Stała się popularną wyspą, poprzez fakt, że należy do jednego ze znanych na całym świecie iluzjonistów - Davida Copperfielda. Okazało się, że oprócz wyjątkowych zdolności iluzjonistycznych, posiada on również talent do interesów, a Mucha Cay jest tego najlepszym świadectwem.
Zobacz także: Musha Cay - jedna z wysp archipelagu Bahama »Wyspa położona jest 130 kilometrów na południowy wschód od stolicy archipelagu Bahama – Nassau. Dla odwiedzających ją turystów, przygotowano prywatny pas startowy, który umozliwia tajne lądowanie największym gwiazdom show – biznesu. Miejsce to, jest także reklamowane jako idealny pomysł na podróż poślubną lub zorganizowanie bankietu z okazji rocznicy udanego małżeństwa.
Musha Cay Rajska wyspa Cooperfielda...
Musha Cay ...cieszy się...
Musha Cay ...ogromnym zainteresowaniem

Na Musha Cay jest tylko pięć domów, dlatego jedna z najbardziej luksusowych wysp na świecie, może pomieścić łącznie nie więcej niż 30 osób. Hollywoodzkie szychy mogą wynająć ją dla siebie, a koszt pobytu na wyspie wynosi od 33 tysięcy dolców za dobę.

Apartamenty na Musha Cay są bardzo bogato wyposażone. Najnowocześniejsze sprzęty, z pewnością są dużym udogodnieniem dla wynajmujących. Wszystko dookoła sprawia, że można tutaj poczuć prawdziwy luksus. Dodatkowo wczasowicze mogą się wybrać w rejs po okolicznych wysepkach, jednym z jachtów będących prywatną flotą czarodzieja.
Musha Cay Wnętrza domków...
Musha Cay ...są bardzo...
Musha Cay ...bogato wyposarzone

Piękna i piaszczysta plaża, tropikalna roślinność, szafirowy kolor wody oraz słońce gwarantowane przez cały rok sprawiają, że posiadłość Cooperfielda przyciąga coraz więcej turystów. Mają oni do dyspozycji prywatne plaże, floty jachtów, luksusowe barki i siłownie.

Wyspa Davida cieszy się wielkim zainteresowaniem. Odpoczywają tu głównie gwiazdy show – biznesu, które oprócz rajskiego urlopu szukają prywatności i chwili spokoju od paparazzich. Klimat tego miejsca sprawia, że nie chce się wracać do rzeczywistości i gdyby nie cena, zapewne wielu urlopowiczów pozostałoby w tym raju na zawsze.
Musha Cay Doba spędzona...
Musha Cay ...w tym magicznym świecie...
Musha Cay ...to duży wydatek
Musha Cay David Cooperfield...
Musha Cay ...zadbał tu o wiele...
Musha Cay ...atrakcji dla turystów
Musha Cay Na wyspie...
Musha Cay ...słynnego magika...
Musha Cay ...nie brakuje niczego
Musha Cay Piaszczyste plaże wyspy...
Musha Cay ...przyciągają...
Musha Cay ...wiele znanych gwiazd

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Musha Cay - wyspa Davida Copperfielda

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

  • Na polskim rynku debiutuje kolejny smartfon od Motoroli - motog51 5G. To kolejny model z...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Lifestyle   »   Podróże   »   Musha Cay - wyspa Davida Copperfielda