Lifestyle   »   Moda i styl   »   Pierwsza randka? Poznaj znaczenie kolorów i wybierz odpowiednie ubrania!

Moda i styl

rss

Pierwsza randka? Poznaj znaczenie kolorów i wybierz odpowiednie ubrania!

2013.12.17//  D. Kwiecień
Według dość popularnego kawału mężczyźni rozróżniają tylko trzy kolory. Co prawda w rzeczywistości zauważamy nieco więcej barw, ale prawdą jest, że nie przywiązujemy do niej zbytniej wagi. To zupełne przeciwieństwo kobiet, dla których kolory są niezwykle ważne. Dlatego przed następną randką oprócz zastanawiania się czy włożyć koszulę, czy t-shirt, dobrze jest wziąć pod uwagę również znaczenie barw.
Moda i styl - jakie wybrać kolory na pierwszą randkę To jak będziemy wyglądać...
Moda i styl - jakie wybrać kolory na pierwszą randkę ...na randce...
Moda i styl - jakie wybrać kolory na pierwszą randkę ...ma ogromne znaczenie

Uwielbiamy czerwień na ciałach kobiet, ale gdy to my mamy założyć coś w tym kolorze, zaczynają się schody. To dlatego, że mężczyźni póki co jeszcze raczkują jeśli chodzi o styl, a czerwone ubrania wymagają niezwykłej odwagi i śmiałości. Mimo wszystko polecamy pokonać te wewnętrzne lęki. Dlaczego? Otóż czerwień kojarzy się z pasją, miłością, a nawet pożądaniem. Kobiety uwielbiają takie cechy, więc gdy założymy koszulę w takim kolorze na randkę, na starcie otrzymamy kilka punktów. To chyba wystarczająca motywacja. Do swoich ulubionych jeansów wybierz czerwoną „górę” i ruszaj podbijać damskie serca!
Przeczytaj także: Gubisz się w świecie mody? Poznaj podstawy »Jeszcze więcej odwagi wymaga założenie różu. Przez lata ten kolor został przypisany dzieciom i kobietom, dlatego mężczyźni obawiają się, że zakładając różowe ubranie będą wyglądali zniewieściale. Tymczasem cała sztuka polega w tym, by przełamywać stereotypy. Mężczyzna ubrany w coś różowego daje sygnał swojemu otoczeniu, że ma dystans do swojej osoby, jest pewny siebie i ma kompletnie gdzieś komentarze innych. Nie musimy chyba mówić, że jedną z pożądanych przez kobiet rzeczy jest wiara w siebie.
Moda i styl - jakie wybrać kolory na pierwszą randkę Róż świadczy o naszym dystansie...
Moda i styl - jakie wybrać kolory na pierwszą randkę ...i byciem...
Moda i styl - jakie wybrać kolory na pierwszą randkę ...pewnym swojej seksualności

Jeśli jednak wolicie coś bardziej stonowanego, polecamy coś niebieskiego. Nie bez powodu masa kobiet uwielbia ten właśnie kolor. Jakie on ma znaczenie? Otóż ubrania w kolorze niebieskim kojarzą się z szykownością oraz elegancją. Ponadto ta barwa emanuje uczuciem spokoju i lojalności, a kobiety zwracają uwagę na te cechy, gdy oceniają faceta jako potencjalnego partnera.
Moda i styl - jakie wybrać kolory na pierwszą randkę Czerń i biel...
Moda i styl - jakie wybrać kolory na pierwszą randkę ...to bezpieczne kolory...
Moda i styl - jakie wybrać kolory na pierwszą randkę ...nie wymagające odwagi

Na koniec zostawiliśmy coś dla mężczyzn, którzy nie czują się jeszcze na tyle odważni, by szaleć z kolorami. Chodzi tu mianowicie o czerń i biel. Są to kolory klasyczne, ale jednocześnie wciąż modne. Połączenie kontrastów zawsze wygląda stylowo, ale cały czarny zestaw również będzie prezentował się odpowiednio.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pierwsza randka? Poznaj znaczenie kolorów i wybierz odpowiednie ubrania!

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Lifestyle   »   Moda i styl   »   Pierwsza randka? Poznaj znaczenie kolorów i wybierz odpowiednie ubrania!