Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Płaski brzuch - marzenie każdego faceta

Forma i zdrowie

rss

Płaski brzuch - marzenie każdego faceta

2010.01.05//  J. Górszczyk
Jeśli marzysz o tym, żeby mieć płaski brzuch, to nie słuchaj innych. To nie prawda, że wystarczy tylko powtarzać setki razy ćwiczenia, by w końcu nasze marzenie się spełniło. W ten sposób nie spalimy tłuszczu.
Płaski brzuch Płaski brzuch to...
Płaski brzuch ...marzenie każdego faceta
Płaski brzuch Może sie ono spełnić

Żeby wyrobić sobie płaski brzuch, musimy zastanowić się, co jest najważniejsze. Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy, to oczywiście – jedzenie. Jeśli nie będziemy odpowiednio się odżywiać, to nie pomogą nam godziny na siłowni. Będzie to tylko dla nas stracony czas. Upewnijmy się czy w naszej diecie nie brakuje węglowodanów, białek i przede wszystkim tłuszczy.

Następnym ważnym czynnikiem, podczas pracowania nad „brzuszkiem” są ćwiczenia fizyczne. Ilość powtórzeń nie ma tutaj większego znaczenia, jeśli będziemy zapominać o tym, by inne mięśnie także pracowały. W skrócie chodzi o to, żeby nie zaniedbywać innych części ciała, kiedy skupiamy się tylko na brzuchu. Im więcej mięsni trenujemy, tym szybciej nasze ciało zacznie usuwać zbędne tłuszcze. Tylko musimy pamiętać o tym, że na sukces składają się wszystkie mięśnie.

Jeśli już jesteśmy po ćwiczeniach, a nasz brzuch wygląda tak samo, to upewnijmy się, że nie zapomnieliśmy o jeszcze jednej rzeczy. Chodzi o odpoczynek, który jest niemal tak samo ważny, jak ćwiczenia fizyczne. Jeśli nie zorganizujemy sobie czasu na odpoczynek, zwłaszcza po ćwiczeniach, może się okazać, że nasz organizm nie jest w stanie dojść do siebie. Wtedy nasze ciało będzie wolniej „czerpało” korzyści z naszych ćwiczeń. Tego przecież nie chcemy?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Płaski brzuch - marzenie każdego faceta

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Płaski brzuch - marzenie każdego faceta