Lifestyle   »   Podróże   »   Plaże na nudystów, czyli gorące wakacje w środku zimy

Podróże

rss

Plaże na nudystów, czyli gorące wakacje w środku zimy

2013.01.07//  A. Luśtyk
Polski klimat nie służy nikomu, kto lubi spędzać czas, prażąc się na słońcu. Możemy poszczycić się maksymalnie trzema gorącymi miesiącami, podczas których trzeba naładować akumulatory na cały rok. W dodatku nigdy nie można mieć pewności, czy te trzy miesiące nie będą – owszem – upalne, ale także i deszczowe. Jeśli więc marzysz o wakacjach, podczas których dobra pogoda jest murowana, polecamy kilka miejsc. Uwaga, proponujemy wakacje na gorąco – na plażach dla nudystów.
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy

Marzysz o tym, żeby w środku zimy zażywać kąpieli słonecznych i wylegiwać się na piasku? Jest kilka takich miejsc, gdzie możesz robić to bez żadnego skrępowania i bez… ubrania. Plaże dla nudystów są coraz bardziej oblegane. Nie ma jednak na nich wyłącznie kobiet i mężczyzn liczących na erotyczne obrazki, lecz ludzie świadomi swoich ciał, którzy w wolnym czasie chcą odpocząć, wyluzować się, poczuć się nieskrępowanie i… równo się opalić.
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy

Miejscem, które można polecić bez wahania, jest Little Banana Beach, Skiathos w Grecji Skiathos jest wyspą w północnej części Morza Egejskiego,w archipelagu Sporady. To właśnie wspaniałe plaże są największą atrakcją turystyczną Skiathos. Do wyboru jest ich aż 60, a każda kolejna wydaje się piękniejsza od poprzedniej. Wśród nich znajdują się też plaże do wielbiciele nagości, np. plaża Little Banana Beach. Oferuje ona kameralną atmosferę i piękne krajobrazy. Czego chcieć więcej?
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy

Jeśli pragniesz całkowicie zmienić otoczenie i spróbować czegoś nowego, taką opcję daje Australia. Ten zupełnie inny klimat doskonale odpowiada tym, którzy tęsknią za słońcem. Australia słynie z wysokich temperatur, zachwycających raf koralowych oraz pięknych plaż. Wśród nich istnieją oczywiście także plaże dla nudystów. Jedna z najbardziej wartych odwiedzenia jest Samurai Beach, Port Stephens. Słynie z białego piasku, idealnych warunków do uprawiania sportów wodnych, a także z obecności nudystów właśnie. Kolejną rajską krainą, wyposażoną w jasne i piękne plaże, są Wyspy Kanaryjskie. Najbardziej znana i oblegana jest Plaża Maspalomas. Otoczona wydmami zapewnia intymność i komfort wypoczywania w urokliwym otoczeniu. Innymi wyspami, które warto wyróżnić, są Wyspy Karaibskie, a konkretnie Orient Beach w St. Martin. Jedną z jej największych atrakcji są niesamowite rafy koralowe, które można podziwiać nawet wyłącznie z maską. Część dla nudystów, wraz z resortem i słynnym Club Orient, usytuowana jest na południowym krańcu plaży.
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy

Jeśli marzysz o wakacjach w miejscu rodem z „Piratów z Karaibów”, to Grand Saline Beach St. Barthelemy będzie miejscem idealnym. To miejsce schludne, czyste, spokojne, otoczone turkusowym morzem o dużej widoczności i plażą pełną delikatnego, miękkiego i jasnego piasku. To właśnie w tym miejscu można poczuć się naprawdę jak na Karaibach - miejsce to uniknęło losu innych karaibskich wysp, które w czasach kolonialnych zostały w dużej mierze pozbawione swojej naturalnej flory. Ciekawym miejscem nie tylko dla nudystów, lecz także dla żądnych ciekawej kultury i atrakcji turystycznych jest Meksyk i Playa Sonrisa, Costa Maya. W przeciwieństwie do ogromnych i hałaśliwych miast oferuje spokój i typowo wakacyjną atmosferę. Biały piasek, turkusowa woda i brak obowiązku noszenia strojów kąpielowych to jej największe zalety, a niewielka odległość od aglomeracji miejskich zapewnia stały dostęp do wielu ciekawych rozrywek.
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy
Gorące wakacje w środku zimy

Wylegiwanie się na plażach dla nudystów to pomysł na gorące wakacje w środku zimy. Wakacje nieskrępowane i z dreszczykiem emocji. Nieco inne, niż tradycyjne smażenie się w dzikim tłumie nad Bałtykiem. Mimo że to plażowanie rozbierane, to jednak bardziej kameralne i intymne, bowiem mniej popularne.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Plaże na nudystów, czyli gorące wakacje w środku zimy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Lifestyle   »   Podróże   »   Plaże na nudystów, czyli gorące wakacje w środku zimy