Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Pływanie - recepta na zdrowie i ładną sylwetkę

Forma i zdrowie

rss

Pływanie - recepta na zdrowie i ładną sylwetkę

2009.12.20//  J. Górszczyk
Nic tak bardzo nie odpręża jak relaksująca kąpiel. Może dlatego coraz więcej osób decyduje się na pływanie. Ten sport należy do jednych z najbezpieczniejszych na świecie.
Zalety pływania Pływanie to jeden...
Zalety pływania ...z najbezpieczniejszych sportów
Zalety pływania Pływanie relaksuje nasze ciało

Pływania uczą się już małe dzieci. To najlepszy sposób na zdrowie. Do tego efekty pływania są już widoczne, zaledwie po paru tygodniach chodzenia na basen. Pływając systematycznie zapobiegamy skrzywieniom kręgosłupa. Organizm uodparnia się i dzięki temu jesteśmy mniej podatni, na różnego rodzaju choroby. Pływanie opóźnia także procesy starzenia.

Pływanie pobudza ukrwienie całego ciała. Do tego poprawia krążenie, dzięki czemu basen dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Po pływaniu czujemy się wypoczęci, a nasze ciało jest bardziej zahartowane. Oczywiście to tylko niektóre z korzyści, jakie niesie regularne pływanie. Jeśli marzymy o pięknej sylwetce i zrzuceniu paru kilogramów, to zacznijmy chodzić na basen. Pamiętajmy tylko o tym, żeby przed pływaniem rozgrzać nasze ciało. Rozgrzewka jest podstawą uprawiania wszelkich sportów.
Zalety pływania Już od małego...
Zalety pływania ...powinno się chodzić na basen...
Zalety pływania ...by w przyszłości być zdrowym

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pływanie - recepta na zdrowie i ładną sylwetkę

Facebook

Alkohole    Dieta    Kosmetyki    Moda    Moda męska    Modelki    Odzież męska    Odżywianie    Party    Perfumy    Pielęgnacja    Podróże    Porady męska moda    Sesje zdjęciowe    Styl życia    Trening    Woda toaletowa    Zdrowie    Zegarki    Ćwiczenia fizyczne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Pływanie - recepta na zdrowie i ładną sylwetkę