Lifestyle   »   Moda i styl   »   Polska jesień we włoskim stylu

Moda i styl

rss

Polska jesień we włoskim stylu

2014.10.08//  D. Jędrzejewska
Inspirowana unikalnym, włoskim stylem. Wykonana z najwyższą dbałością szczegóły. Skierowana do osób świadomie kreujących swój wizerunek. Łącząca w sobie casualowy luz i ponadczasową elegancję – taka jest nowa, jesienna kolekcja polskiej marki Victorio zaprezentowana podczas zakończonych niedawno targów Ptak Expo w Łodzi. W jej skład wchodzą wysokogatunkowe koszule, marynarki, spodnie, bezrękawniki i swetry.
Polska jesień we włoskim stylu
Polska jesień we włoskim stylu
Polska jesień we włoskim stylu

Victorio to marka stosunkowo młoda, na rynek została wprowadzona w ubiegłym roku. Jednak mimo tak krótkiej obecności sygnowane nią produkty zdążyły już wyraźnie zaznaczyć swoje miejsce na krajowej mapie mody męskiej. Wszystko za sprawą zakończonych niedawno targów Ptak Expo w Łodzi, podczas których firma (jako jedyny polski producent) otrzymała propozycję dołączenia do stałej przestrzeni ekspozycyjnej targów. Wiąże się to z promocją pochodzącej z Białegostoku odzieży podczas najważniejszych wydarzeń modowych niemal na całym świecie - w Moskwie, Berlinie, Bolonii czy Las Vegas. Przy okazji samej imprezy premierę miała najnowsza, jesienna kolekcja Victorio, w skład której weszły łącznie 32 elementy – 15 modeli uszytych z wysokogatunkowych tkanin koszul, 4 wzory marynarek, 2 rodzaje spodni oraz 3 modele bezrękawników oraz 8 swetrów. Nasza tegoroczna propozycja produktowa pozostaje spójna z wizerunkiem, jaki do tej pory udało nam się stworzyć. W ofercie na jesień 2014 znalazły się więc ubrania łączące w sobie tzw. casualowy luz i ponadczasową elegancję – wyjaśnia Krzysztof Kosmowski, właściciel marki.
Polska jesień we włoskim stylu
Polska jesień we włoskim stylu
Polska jesień we włoskim stylu

Wybór stylu półformalnego nie był oczywiście przypadkowy. Produkty Victorio od samego początku kierowane są do osób świadomie dbających o własny wizerunek, dla których ubiór jest zabawą i przyjemnością, a jednocześnie pozwala wyrazić swoją osobowość. Co oczywiste, inspirację w tym wypadku stanowił styl włoski, nadający tradycyjnym produktom odrobinę nowoczesności. Jak pokazuje praktyka, Polacy coraz chętniej sięgają po tego typu rozwiązania. Swetry lub marynarki pasujące zarówno do klasycznych, garniturowych spodni, jak i do jeansów, cieszą się w naszym kraju dużą popularnością.

Właścicielem Victorio jest działający na krajowym rynku od ponad 10 lat białostocki producent odzieży Prestige Męski. Całą najnowszą, jesienną kolekcję znaleźć można w odświeżonym niedawno sklepie internetowym marki. Część produktów dostępna jest także w wybranych salonach stacjonarnych firmy Prestige oraz w sklepach partnerskich.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polska jesień we włoskim stylu

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  Lifestyle   »   Moda i styl   »   Polska jesień we włoskim stylu