Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Rowery treningowe - najprostszy sposób na zrzucenie wagi

Forma i zdrowie

rss

Rowery treningowe - najprostszy sposób na zrzucenie wagi

2009.12.20//  J. Górszczyk
Rowery treningowe są bardzo popularne na siłowni. Obok bieżni, to jeden z najczęściej wybieranych sprzętów przez ćwiczących.
Rowery treningowe Rowery treningowe pozwalają...
Rowery treningowe ...szybko i skutecznie...
Rowery treningowe ...zrzucić kilogramy

Na każdej siłowni spotkamy się, z co najmniej kilkoma stanowiskami z rowerami treningowymi. Według specjalistów w dziedzinie odchudzania, nie ma prostszego sposobu na zrzucenie swojej wagi. Wystarczy wsiąść na rower i zacząć pedałować. Prawda, że proste?

Oczywiście pokonywanie kilometrów na rowerze treningowym to nie wszystko. Dzięki komputerowi, w który wyposażony jest niemal każdy rower na siłowni, możemy dowiedzieć się kilku podstawowych, potrzebnych informacji.
Rowery treningowe Możemy ćwiczyć...
Rowery treningowe ...w domu...
Rowery treningowe ...albo na siłowni

Najważniejszym czynnikiem jest szybkość, z jaką się poruszamy. Możemy utrzymywać stałą prędkość albo, co jakiś czas przyśpieszać, by szybciej spalić kalorie. Dla osób początkujących zaleca się, by pedałowały w swoim rytmie, dobierając optymalną prędkość do swoich predyspozycji.

Kolejną funkcją komputerka w rowerze jest dystans, jaki jest już za nami. Dzięki temu dowiemy się, ile kilometrów przejechaliśmy. To ważne, jeśli idziemy na siłownię, z założeniem, że chcemy przejechać dziś np. 10 km. Do tego warto dodać jeszcze czas całej jazdy. Pozwala nam określić, w jakim czasie pokonaliśmy dany dystans. Ostatnią, podstawową funkcją jest ilość spalonych kalorii. Dla niektórych to ta ostatnia funkcja komputerka jest najważniejsza.

Rowery treningowe można kupić sobie do domu. Nie trzeba chodzić na siłownię, by móc rozkoszować się jazdą „ w miejscu”, dzięki której zrzucimy zbędne kilogramy. Rowery doskonale nadają się dla osób, chcących ćwiczyć w domu, pomagają także w rehabilitacji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rowery treningowe - najprostszy sposób na zrzucenie wagi

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Rowery treningowe - najprostszy sposób na zrzucenie wagi