Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Szybki marsz pomoże nam w walce z nadwagą

Forma i zdrowie

rss

Szybki marsz pomoże nam w walce z nadwagą

2010.10.25//  I. Rupa
Od dawien dawna wszyscy doskonale wiemy, że szybki marsz jest skuteczną bronią jeśli chodzi o kwestię walki z tłuszczem. Wystarczy tylko 6 kilometrów dziennie – brzmi strasznie, ale to naprawdę niewiele – by osiągnąć wymarzone efekty.

Codziennie godzinami wysiadujemy na stołku w pracy, potem przychodzimy do domu i zasiadamy w fotelu przy telewizorze w celu zrelaksowania się. Kiedy nadchodzi wieczór kładziemy się do łóżka i tak codziennie, ale kiedy patrzymy w lustro narzekamy, że mamy za duży brzuch. Zacznijmy się ruszać, na sport nigdy nie jest za późno, a szybki marsz sprawi, że poczujemy się lepiej.
Szybki marsz
Szybki marsz
Szybki marsz

Maszerować może każdy z nas – nie ma granic wiekowych. Marsz to forma ruchu, która pozytywnie wpływa na cały nasz organizm. Poza tym, że walczymy z nadwagą, poprawia on nasze krążenie, wzmacnia mięśnie i korzystnie wpływa na nasze samopoczucie.

Poziom spalania kalorii podczas marszu zależy od jego tempa, nachylenia terenu oraz wagi naszego ciała. Osoba, która waży około 60 kg maszerując w tempie 4 km/h traci w godzinę ponad 230 kcal, a maszerując pod górę to, aż 490 kcal!
Szybki marsz
Szybki marsz
Szybki marsz

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton Sea

Źródło: we-dwoje.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Szybki marsz pomoże nam w walce z nadwagą

Facebook

Alkohole    Dieta    Kosmetyki    Moda    Moda męska    Modelki    Odzież męska    Odżywianie    Party    Perfumy    Pielęgnacja    Podróże    Porady męska moda    Sesje zdjęciowe    Styl życia    Trening    Woda toaletowa    Zdrowie    Zegarki    Ćwiczenia fizyczne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale SportDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Szybki marsz pomoże nam w walce z nadwagą