Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Wilkinson Sword Hydro Connect 5 - mała rewolucja w goleniu

Kosmetyki

rss

Wilkinson Sword Hydro Connect 5 - mała rewolucja w goleniu

2017.07.12//  R. Bednarz
Codzienne golenie zarostu to jedna z tych czynności, która jest zarezerwowana dla nas – facetów, a widok świeżo ogolonej twarzy powinien wynagrodzić trudny prowadzenia maszynki. Trudy? No właśnie... Nie zawsze golenie to gładka sprawa...

Jednak za sprawą nowej maszynki Wilkinson Sword Hydro Connect 5 mamy do czynienia z małą rewolucją w tej kwestii. Wszystko za sprawą wkładu do maszynki, który zawiera pojemnik z żelem zapewniającym ochronę i nawilżenie skóry podczas golenia. Według zapewnień producenta, zawarty w pojemniku żel nie tylko chroni skórę przed podrażnieniami ale również zmniejsza tarcie o 40% w stosunku do paska nawilżającego w maszynce Wilkinson Quattro Titanium. My nie będziemy się bawić w procenty ale powiemy Wam – to naprawdę działa!
Wilkinson Sword Hydro Connect 5 - mała rewolucja w goleniu
Wilkinson Sword Hydro Connect 5 - mała rewolucja w goleniu
Wilkinson Sword Hydro Connect 5 - mała rewolucja w goleniu

Oczywiście sam żel to nie wszytko. Zanim będziemy mieć skórę gładką niczym pupcia niemowlaka musimy jeszcze pozbyć się zarostu. I tutaj do gry wkracza 5 ostrz Ultra Glide, które nie znają litości. W ich prowadzeniu pomaga system  Skin Guards. Jego zadaniem jest wygładzanie powierzchni skóry – inaczej mówiąc rozwijają przed ostrzami czerwony dywan niczym organizatorzy gali rozdania Oscarów przed gwiazdami Hollywood.

A propos Hollywood... Maszynka Wilkinson Sword Connect 5 przypomina trochę roboty z filmu Transformers. Funkcja Flip Trimmer pozwala na odchylenie pojemnika z żelem w taki sposób, że bez trudu ogolimy trudno dostępne miejsca - pod nosem czy baczki i użyjemy tam wszystkich 5 ostrz a nie tylko skrajnych jak w przypadku tradycyjnych maszynek.

Gładsze golenie? Na pewno! Warto dać nowej maszynce Wilkinsona szansę, tym bardziej, że ostrza Sword Connect 5 pasują nie tylko do oryginalnej rączki ale również do rączek Gillette Fusion.

Sugerowana cena maszynki systemowej Wilkinson Sword Hydro Connect 5 wynosi 39,99 zł. Zestaw 4 wymiennych ostrzy można zakupić w cenie 69,99 zł. Produkty są dostępne od czerwca 2017 r. wyłącznie w sieci drogerii Rossmann.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Undone Mystique - recenzja zegarkaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wilkinson Sword Hydro Connect 5 - mała rewolucja w goleniu

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Patriotyzm często kojarzy się z wywieszaniem flagi i sięganiem po barwy narodowe. Tymczasem jego...


Do góry  //  Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Wilkinson Sword Hydro Connect 5 - mała rewolucja w goleniu