Lifestyle   »   Moda i styl   »   Pierwsze spojrzenie = lepsze wrażenie, czyli wskazówki na randkę

Moda i styl

rss

Pierwsze spojrzenie = lepsze wrażenie, czyli wskazówki na randkę

2018.11.07//  P. Potocki
Pragnieniem wielu mężczyzn jest umiejętność czytania w kobiecych myślach podczas pierwszego spotkania. Ryzykowne? I tak i nie. W niektórych sytuacjach byłoby to nawet wskazane, ponieważ taka zdolność z pewnością pomogłaby uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Jak wiadomo, takich umiejętności jeszcze nikt na świecie nie posiadł. Stosując się jednak do pewnych wskazówek, zdobycie zainteresowania i uwagi kobiety nie powinno być trudne. Jak to zrobić? W tym wypadku, liczy się dobre pierwsze wrażenie!

Sneakersy męskie – obuwie dla prawdziwych zwycięzców!

 

Wiele mówi się o tym, że pierwszym aspektem na który kobiety zwracają uwagę podczas spotkania, są… buty. Mimo to, niektórzy mężczyźni wciąż popełniają ten kardynalny błąd, przez co już na samym wstępie tracą w oczach potencjalnej partnerki. Założenie obuwia, które nie pasuje do całej stylizacji, jest zniszczone lub, co gorsza – brudne, to absolutny strzał w kolano. Po takiej prezentacji własnej osoby, już raczej nie ma czego zbierać. Z tego też względu – by ułatwić panom ten pierwszy etap znajomości, do gry wkraczają sneakersy męskie! Sneakersy męskie to klasa sama w sobie, niebanalny styl i szyk, a przede wszystkim komfort i wygoda. Stylizacja oparta na tym elemencie, nie może być niewypałem!


Zadbane dłonie kluczem do sukcesu!

 

Żyjemy w czasach, w których higiena osobista jest kwestią wiadomą. Sam zapewne nie chciałbyś spotykać się z kobietą, która przychodzi na spotkanie w przetłuszczonych włosach lub brudnych od porannego śniadania ubraniach. To jednak aspekty, o których nie ma sensu dyskutować, bowiem są one oczywiste. Nie każdy mężczyzna pamięta jednak, że dłonie i paznokcie są również zaliczane do tej kategorii, a kobiety zawsze zwracają na nie uwagę. Przesuszone i szorstkie w dotyku dłonie, niedomyty brud za paznokciami i cała reszta aspektów, które wpływają na brak estetyki w tej strefie są niedopuszczalne. Nie bez powodu dłonie uważa się za wizytówkę każdego człowieka. W końcu to one inicjują każdy kontakt, a nie oszukujmy się – nikt nie chce ściskać ręki, która prezentuje się fatalnie.

Maniery, maniery i jeszcze raz maniery!

 

I na sam koniec kwestia, której w żadnym wypadku nie wolno pominąć. Nie chodzi tu oczywiście o to, by udawać przed kobietą kogoś zupełnie innego - bądź sobą i postaraj się pokazać z jak najlepszej strony. Podczas pierwszego spotkania pewne standardy powinny zostać zachowane. Skoro już się spotkaliście i zależy Ci na tym, by miło spędzić ten czas, poświęć partnerce jak najwięcej uwagi i spraw, by czuła się komfortowo w Twoim towarzystwie. Zaprosiłeś ją na kolację? Pozwól jej zdecydować, co zjeść. Zapłać. Odprowadź ją do domu albo przynajmniej do taksówki. Powiedz komplement. Dobre maniery to dobre wrażenie.

Szykujesz się na pierwszą randkę? W takim razie Twój zestaw na dziś to sneakersy męskie, zadbane dłonie i dobre maniery. W takim towarzystwie randka po prostu nie może się nie udać. Powodzenia!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pierwsze spojrzenie = lepsze wrażenie, czyli wskazówki na randkę

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale GryDo góry  //  Lifestyle   »   Moda i styl   »   Pierwsze spojrzenie = lepsze wrażenie, czyli wskazówki na randkę