Lifestyle   »   Moda i styl   »   Atlantic Worldmaster 1888 "Lusso" Automatic - z otwartym sercem

Moda i styl

rss

Atlantic Worldmaster 1888 "Lusso" Automatic - z otwartym sercem

2015.09.17//  P. Potocki
Do kultowej rodziny Worldmaster, jednej z najbardziej znanych linii zegarków na świecie, dołącza kolejny, wyjątkowy model. Worldmaster 1888 „Lusso” Automatic – pierwszy model „open heart” w portfolio Atlantic – otwiera kolejny rozdział w historii szwajcarskiej marki i jest idealnym odzwierciedleniem jej motto: „true value” – „prawdziwa wartość”. Dostępny będzie w limitowanej liczbie zaledwie 888 numerowanych egzemplarzy od listopada.

Atlantic Worldmaster 1888 ?Lusso? Automatic - z otwartym serecem Marka Atlantic może pochwalić się długą historią. Istnieje od 125 lat
Atlantic Worldmaster 1888 ?Lusso? Automatic - z otwartym serecem Worldmaster 1888 Lusso Automatic to pierwszy model open heart w portfolio Atlantic
Nowy Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso” Automatic LIMITED EDITION stworzony został z myślą o entuzjastach zegarmistrzostwa, potrafiących docenić prawdziwe rzemiosło, niezwykłą jakość materiałów i staranność wykonania. Model wyposażony jest w wyrafinowany, automatyczny mechanizm, którego rezerwa chodu wynosi 40h. Oprócz wysublimowanego wnętrza, zegarek posiada także wyjątkową linię stylistyczną. Design 1888 „Lusso” Automatic stanowi nowoczesne nawiązanie do najbardziej charakterystycznych elementów linii Worldmaster. Duża koperta, idealnie okrągła tarcza oraz nakładane ręcznie indeksy stanowią wyróżnik tego modelu i świadczą o przywiązaniu marki do ponadczasowej do klasyki.

Zegarek dostępny jest wyłącznie w dwóch wariantach kolorystycznych: z czarną oraz srebrną tarczą. Wyposażony jest w odporne na zarysowania, szafirowe szkiełko z antyrefleksem, pokrywające kopertę o średnicy 44 mm. Dzięki unikalnemu projektowi odsłaniającemu część mechanizmu, tzw. „open heart”, „serce” zegarka jest w pełni widoczne na jego tarczy. To pierwszy taki model w portfolio marki Atlantic! Dodatkowych wrażeń estetycznych dostarcza przeszklony dekiel zegarka, umożliwiający podziwianie działających wewnątrz precyzyjnych konstrukcji.
Dopełnieniem klasycznej formy Worldmastera jest wysokiej jakości skórzany pasek.

Zegarek dostępny jest w limitowanej liczbie zaledwie 888 sztuk. Wszystkie egzemplarze są numerowane. Każdy z nich posiada certyfikat autentyczności. Cena modelu Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso Automatic” – ok. 4 000 PLN. 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Atlantic Worldmaster 1888 "Lusso" Automatic - z otwartym sercem

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  Lifestyle   »   Moda i styl   »   Atlantic Worldmaster 1888 "Lusso" Automatic - z otwartym sercem