Lifestyle   »   Moda i styl   »   Jesteś wysoki? Tego nigdy nie ubieraj!

Moda i styl

rss

Jesteś wysoki? Tego nigdy nie ubieraj!

2022.07.29//  S. Sikorska
Na każdego niskiego faceta, który marzy o lepszej posturze przypada wysoki koleś narzekający na trudności związane z dopasowaniem stroju do jego wzrostu. Większość mężczyzn z tej drugiej grupy najprawdopodobniej w każdym sklepie walczy o to, by znaleźć ubrania dobrze leżące na ich specyficznej sylwetce. Szczególny problem mają wysocy i szczupli, na których ubrania często po prostu "wiszą". Jeśli wiesz coś na ten temat, to nie oznacza jednak wcale, że masz ograniczać swój styl. Musisz po prostu zapamiętać, co lepiej wyrzucić z szafy, żeby uniknąć największych błędów stylistycznych.
Ubrania dla wysokiego mężczyzny
Ubrania dla wysokiego mężczyzny
Ubrania dla wysokiego mężczyzny

Monochromatyczne ubrania
Jednokolorowe ubrania być może są łatwe w kompletowaniu całego outfitu, jednak odradza się je wysokim mężczyznom. Jako że optycznie wydłużają sylwetkę, zdecydowanie zaleca się je osobom niskiego wzrostu. Będąc wysokim, powinieneś przełamać monotonię i poszerzyć garderobę o różne, ale dobrze współgrające ze sobą kolory. Możesz spróbować połączyć np. stonowany odcień szmaragdu z ciemnym beżem. Ciekawym urozmaiceniem będzie też zabawa odcieniami jednego koloru – błękitna koszula z granatową marynarką mogą wyglądać naprawdę świetnie. Jeśli nie masz wyczucia do barw, po prostu stawiaj na klasykę. Czerń, granat, szarość, brąz i inne subtelne odcienie połączone z kilkoma jasnymi dodatkami będą idealne do takiego wzrostu.
Ubrania dla wysokiego mężczyzny Łącz proste barwy,
Ubrania dla wysokiego mężczyzny nie bój się odważnych zestawień
Ubrania dla wysokiego mężczyzny i stawiaj na klasykę.

Małe wzory
Upewnij się, że wybrane przez Ciebie wzory pasują do Twojej postury. Wybieraj większe, bardziej widoczne rysunki, bo drobna grafika będzie zbyt mała i zagubi się na tle Twojego ciała. Nie bój się śmiałych, efektownych projektów, geometrycznych wzorów, które świetnie sprawdzają się głównie na koszulkach pod marynarkę. Jeśli chodzi o samą marynarkę, to możesz pozwolić sobie na drobną kratkę czy dowolny efekt przypominający inną teksturę, ale zachowaj umiar.
Ubrania dla wysokiego mężczyzny U wysokich mężczyzn
Ubrania dla wysokiego mężczyzny gubią się małe wzory,
Ubrania dla wysokiego mężczyzny więc wybieraj duże obrazki.

Pionowe pasy
Jeśli chodzi jeszcze o wzory, to wysocy mężczyźni powinni pamiętać o unikaniu pionowych pasów, które ciągnąc się od dołu w górę, sprawiają wrażenie wydłużania sylwetki, a przecież nie o to chodzi. Dotyczy to nie tylko koszul, ale też garniturów z pionowymi liniami. Jeśli koniecznie musisz włożyć coś z paskami, wybierz koszulę z pionowymi, cienkimi liniami, ale podkreślającą męską sylwetkę.
Ubrania dla wysokiego mężczyzny Poziome pasy są lepsze,
Ubrania dla wysokiego mężczyzny bo nie wydłużają optycznie sylwetki.
Ubrania dla wysokiego mężczyzny Chyba że linie będą cienkie.

Krótkie, cienkie krawaty
Długi krawat to must-have każdego wysokiego mężczyzny. Krawat powinien sięgać niemal do paska, by zakrywać pustą przestrzeń na brzuchu. Cienkie krawaty są całkowicie odradzane, bo zdecydowanie lepiej wyglądają na niższych osobach, u których okolice klatki piersiowej nie powinny być przesadnie zakryte. Szerszy krawat u wysokiego mężczyzny wygląda bardziej proporcjonalnie, a do tego atrakcyjnie prezentuje się u szczupłych facetów.
Ubrania dla wysokiego mężczyzny Krawat u wysokiego mężczyzny
Ubrania dla wysokiego mężczyzny powinien być długi i szeroki,
Ubrania dla wysokiego mężczyzny by proporcjonalnie pasował do sylwetki.

Niepodwinięte spodnie

Podwijać czy nie podwijać – oto jest pytanie! Chociaż jest to kwestia bardziej dyskusyjna od innych, to jednak powszechnie uważa się, że wysocy faceci powinni podwijać nogawki, bo podczas gdy proste, niezawinięte spodnie dodają optycznie wzrostu, to zakładki na dole nogawek pozwalają w pewien sposób „rozbić” długą sylwetkę. Będąc przy spodniach - pamiętaj, że nigdy nie mogą być przykrótkie, a skarpetki nie powinny być widoczne, dopóki nie usiądziesz!
Ubrania dla wysokiego mężczyzny Podwinięte nogawki są w porządku,
Ubrania dla wysokiego mężczyzny ale spodnie nie mogą być
Ubrania dla wysokiego mężczyzny zbyt krótkie!

Workowate ubrania
„Workowate” oznacza "złe”. Jeśli na wysokim facecie zawisną za duże ubrania, z pewnością będzie wyróżniał się z tłumu, ale raczej nie na plus. Każde zagniecenie w odzieży będzie przyciągało wzrok. Zamień niechlujstwo w dojrzałe modowe decyzje, uwzględniając przy tym jakość szycia. Jeśli zależy Ci na szerokich ciuchach, to wybierz je w sklepie, w którym dostępne są luźne ubrania dla wysokich mężczyzn. Wtedy będziesz miał większą szansę na dopasowanie ich nie tylko do wzrostu, ale też do pozostałych wymiarów ciała.
Ubrania dla wysokiego mężczyzny Dopasowane ubrania leżą lepiej
Ubrania dla wysokiego mężczyzny na wysokich mężczyznach.
Ubrania dla wysokiego mężczyzny Luźna odzież musi być dobrze dobrana!

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jesteś wysoki? Tego nigdy nie ubieraj!

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Lifestyle   »   Moda i styl   »   Jesteś wysoki? Tego nigdy nie ubieraj!