Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Pielęgnacja przed randką - o tym nie zapomnij!

Kosmetyki

rss

Pielęgnacja przed randką - o tym nie zapomnij!

2016.06.12//  S. Sikorska
„Bądź sobą” – ten frazes jest jedną z najczęściej udzielanych porad randkowych. Problem w tym, że niekoniecznie działa i większość z nas nie ma ochoty już go słuchać. Zresztą, czy ktoś chce grać inną osobę tylko po to, żeby odnieść sukces na spotkaniu z kobietą? Raczej nie. Wiadomym jest, że nie powinieneś udawać, ale nie zmienia to faktu, że najlepiej jest postarać się pokazać z jak najlepszej strony. Dlatego też przed wyjściem na spotkanie warto dłużej przystanąć przed lustrem i zadbać o swoje ciało.
Pielęgnacja przed randką
Pielęgnacja przed randką
Pielęgnacja przed randką

Przede wszystkim przed wyjściem weź prysznic. Nie tylko pozwoli Ci się odświeżyć, ale przy okazji także zrelaksuje Cię. I nieistotne, że robiłeś to rano – przed samą randką naprawdę warto to powtórzyć. Jak tylko wyjdziesz spod prysznica, musisz też zrobić przegląd jamy ustnej. Wyszoruj zęby, a jeśli nie robiłeś tego w ostatnim czasie, wyczyść je nicią dentystyczną. Żeby mieć pewność, że Twój oddech będzie świeży i przyjemny, wypłucz usta specjalnym płynem do płukania.
Pielęgnacja przed randką
Pielęgnacja przed randką
Pielęgnacja przed randką

Sprawdź, w jakim stanie jest Twoje owłosienie. Jeśli nosisz zarost – upewnij się, że wygląda odpowiednio. Być może wymaga podcięcia albo wyczesania, jeśli to dłuższa broda. Niby to tylko szczegóły, ale mogą mieć spore znaczenie dla kobiety, która od pierwszej chwili będzie wbijała w Ciebie wzrok. I nawet, jeśli nie robisz tego na co dzień, to zwróć uwagę na brwi oraz włosy w nosie. Uwierz nam, że panie są na to wyczulone! Nie zapomnij o fryzurze. Bez względu na swoje włosy, popraw je i zadbaj o to, by były odpowiednio ułożone.
Pielęgnacja przed randką
Pielęgnacja przed randką
Pielęgnacja przed randką

Postaraj się ładnie pachnieć. Dezodorant to podstawa, ale jeśli jest delikatny, sięgnij po wodę kolońską. Nie przesadzaj jednak – jedno lub dwa pryśnięcia są lepsze niż „kąpiel” w zapachu. W żadnym wypadku nie mieszaj mocnych woni! Może to przynieść efekt odwrotny do oczekiwanego. Nieumiejętne łączenie zapachów czasem przeradza się w mieszankę nie do zniesienia dla ludzkiego nosa.
Pielęgnacja przed randką
Pielęgnacja przed randką
Pielęgnacja przed randką

Koniecznie pamiętaj także o dłoniach! Wyszoruj dokładnie paznokcie, a jeśli jest taka potrzeba, przytnij je. Nawet jeśli nie robisz tego na co dzień, przed randką dobrze jest użyć kremu do rąk. Dzięki temu skóra na nich będzie lepiej wyglądała, a kobieta wyczuje delikatność dłoni, kiedy chwycisz jej rękę. One naprawdę zwracają na to uwagę!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pielęgnacja przed randką - o tym nie zapomnij!
 / 
Komentarze do: Pielęgnacja przed randką - o tym nie...
ANONIM pisze:

Widać że artykuł pisała kobieta :P

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Pielęgnacja przed randką - o tym nie zapomnij!