Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Te pielęgnacyjne zaniedbania zniechęcają kobiety do mężczyzn

Kosmetyki

rss

Te pielęgnacyjne zaniedbania zniechęcają kobiety do mężczyzn

2017.02.16//  S. Sikorska
Nie da się ukryć, że w ostatniej dekadzie mężczyźni przeszli poważną transformację i zdecydowana ich część zaczęła przywiązywać większą uwagę do swojego wyglądu. Nauczyli się używać szerokiej palety kosmetyków, częściej bywają u fryzjera i wiedzą, jak łączyć poszczególne elementy stroju, by wyglądać modnie. Wciąż jednak popełniają błędy, których część kobiet nie potrafi im wybaczyć. Jakie pielęgnacyjne zaniedbania sprawiają, że tracimy w oczach pań? Sprawdź i czym prędzej naucz się ich wystrzegać!
Pielęgnacyjne zaniedbania
Pielęgnacyjne zaniedbania
Pielęgnacyjne zaniedbania

Niedbały zarost. Wiadomo, że zarost jest ostatnio na topie. Bujne brody typowych drwali, kilkudniowe zarosty, a nawet fikuśne wąsiki znajdują swoje fanki. Bez względu na typ owłosienia na twarzy, panie mają jednak wobec niego pewne oczekiwania – ma być zadbane i czyste. Co to oznacza? Każdy zarost powinien mieć atrakcyjny kształt, dlatego ćwicz golenie, a jeśli nie wyjdzie, po prostu ogol się na zero i spróbuj następnym razem albo od razu udaj się do profesjonalisty, a później gól się na kształt, który to on nadał zarostowi.
Pielęgnacyjne zaniedbania
Pielęgnacyjne zaniedbania
Pielęgnacyjne zaniedbania

Niemiły zapach. Trudno uwierzyć, ale współcześni mężczyźni wciąż mają z tym problem! Nikt nie powinien pachnieć jak perfumeria, nawet woda kolońska nie jest wcale obowiązkowa, jednak dezodorant to coś, czego powinieneś używać każdego dnia i nie ma od tego żadnych odstępstw! Pamiętaj tylko, by najpierw dokładnie się umyć. To samo tyczy się zapachu z ust. Regularne mycie zębów jest konieczne, a jeśli zjesz coś o nieprzyjemnym zapachu, nie żałuj sobie miętowej gumy do żucia, pastylek, dropsów, czegokolwiek, co pozwoli uniknąć wpadki.
Pielęgnacyjne zaniedbania
Pielęgnacyjne zaniedbania
Pielęgnacyjne zaniedbania

Nieestetyczne paznokcie. Paznokcie wystarczy regularnie obcinać i szorować przynajmniej raz dziennie podczas mycia rąk. Jeśli już teraz masz je zaniedbane, warto wybrać się do specjalistki, która spiłuje je, nadając właściwego kształtu. W przypadku, gdy panznokcie są łamliwe, warto używać do nich właściwej odżywki i wzmocnić je. I jeszcze jedno - dorosłemu mężczyźnie absolutnie nie przystoi obgryzanie paznokci!
Pielęgnacyjne zaniedbania
Pielęgnacyjne zaniedbania
Pielęgnacyjne zaniedbania

Zaniedbane usta. Wargi to coś, czego podczas spotkania nie da się zlekceważyć. Usta widać od pierwszego spojrzenia, więc nie powinny być przesuszone, a tym bardziej złuszczone, bo to wręcz odpycha kobiety. Żeby o nie zadbać, wystarczy sięgnąć po specjalną pomadkę ochronną albo chociaż nakładać na nie wazelinę, która nawilży i ochroni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, jak wiatr, mróz czy upał.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Te pielęgnacyjne zaniedbania zniechęcają kobiety do mężczyzn

Facebook

Alkohole    Dieta    Kosmetyki    Moda    Moda męska    Modelki    Odzież męska    Odżywianie    Party    Perfumy    Pielęgnacja    Podróże    Porady męska moda    Sesje zdjęciowe    Styl życia    Trening    Woda toaletowa    Zdrowie    Zegarki    Ćwiczenia fizyczne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Te pielęgnacyjne zaniedbania zniechęcają kobiety do mężczyzn