Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Pokazuj miłość każdego dnia, nie tylko od święta! - konkurs Walentynkowy

Kosmetyki

rss

Pokazuj miłość każdego dnia, nie tylko od święta! - konkurs Walentynkowy

2016.02.12//  P. Potocki
Walentynki są świetną okazją, aby okazać uczucia bliskiej osobie. Możesz wybrać romantyczną klasykę, czyli kwiaty i kolację lub nowoczesną ekstrawagancję, czyli wspólny skok na bungee. Oprócz szalonych pomysłów, możesz wykorzystać ten czas na zadbanie o siebie i swoją drugą połówkę. Nic tak nie sprzyja relaksowi, jak domowe spa we dwoje z wykorzystaniem subtelnych kosmetyków. Delikatna pielęgnacja, którą zapewniają produkty CD wolne od kontrowersyjnych składników to przyjemny sposób na okazanie troski sobie i swojej drugiej połówce.

14 lutego, niemal na całym świecie, wyznajemy miłość naszym partnerkom. Największe wyzwanie może stanowić wybór odpowiedniego prezentu, najlepiej takiego, który nie tylko ją ucieszy, ale także zaskoczy. Miłym sposobem na pokazywanie swojej drugiej połówce troski i miłości jest dbanie o nią każdego dnia. Zamiast więc szukać prezentu na ostatnią chwilę, spędźcie ten czas w domowym zaciszu i zorganizujcie sobie domowe spa. Długi, ciepły, relaksujący prysznic z wykorzystaniem delikatnego żelu to wspaniały wstęp do dalszej części wieczoru. Dbałość o takie detale to doskonały, mały sposób na pokazanie „Kocham Cię”!

Mamy dla Was 5 zestawów kosmetyków do pielęgnacji marki CD

Żel pod prysznic CD o zapachu owocu granatu to idealny prezent dla osoby, która ceni sobie delikatną pielęgnację oraz przejrzyste składy. Naturalnym wyciąg z owocu granatu sprawi, że prysznic będzie prawdziwą rozkoszą dla wszystkich zmysłów. Kosmetyki marki CD są komponowane zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot, która zakłada świadome pominięcie kontrowersyjnych składników, takich jak: parabeny, silikony, barwniki, oleje mineralne czy substancje pochodzenia zwierzęcego.

Jeśli chcesz wygrać 1 z 5 zestawów CD dla swojej drugiej połowy, odpowiedz na poniższe pytanie: Jak w Walentynki zatroszczysz się o swoją partnerkę? (odpowiedź na max. 500 znaków). Odpowiedzi wysyłajcie na konkurs@banzaj.pl

Konkurs trwa do 19 lutego. Powodzenia!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pokazuj miłość każdego dnia, nie tylko od święta! - konkurs Walentynkowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Pokazuj miłość każdego dnia, nie tylko od święta! - konkurs Walentynkowy