Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów - ranking

Kosmetyki

rss

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów - ranking

2019.09.16//  P. Potocki

Maszynka do włosów to sprzęt, po który sięga wielu mężczyzn. W sklepach – zarówno na wirtualnych, jak i normalnych półkach – znajduje się wiele modeli, czasami można wręcz dostać zawrotów głowy. I właśnie dlatego przedstawiamy ranking profesjonalnych maszynek do włosów. Z tym przewodnikiem zakupy będą znacznie łatwiejsze.


Dlaczego warto kupić profesjonalną maszynkę do włosów?
Maszynka do włosów (jak te omówione poniżej, pochodzące z hairstore.pl) pozwala szybko skrócić włosy we własnej łazience, pocieniować je czy skrócić brodę. Maszynka do strzyżenia przydaje się więc w wielu sytuacjach. A maszynka do strzyżenia profesjonalna nigdy Cię nie zawiedzie.

Sprzęt profesjonalny posiada mocny silnik, który równo pracuje i poradzi sobie nawet z gęstymi i grubymi włosami. Ostrze ze stali nierdzewnej służy długo i tnie precyzyjnie. Profesjonalne maszynki do strzyżenia posiadają długi przewód zasilający, więc bez problemu zachowasz swobodę ruchów. A te akumulatorowe mają wytrzymałe baterie i brak efektu pamięci.

Profesjonalne maszynki do włosów sprawdzą się nie tylko w salonie fryzjerskim, ale też w domu.  I wcale nie są dużo droższe od tych amatorskich. 

Maszynki do strzyżenia włosów - ranking


Przygotowaliśmy zestawienie zawierające pięć najlepszych maszynek do włosów, które z pewnością sprawdzą się w użytku domowym.

Na pierwszym miejscu znalazła się maszynka do włosów Jaguar CM2000. Główną zaletą tego profesjonalnego sprzętu jest bardzo wytrzymały silnik, który pracuje niezwykle cicho. Dzięki systemowi Easy Lock możliwa jest płynna regulacja cięcia bez nakładek. Zastosowane ostrza są bardzo wytrzymałe i precyzyjne. Maszynka Jaguar pracuje przewodowo i posiada przewód zasilający o długości 2,8 m. Do wyboru kilka kolorów.


Maszynka do włosów Fox Reggae łączy w sobie funkcję maszynki do strzyżenia i trymera do brody. To praktyczne narzędzie działa bezprzewodowo. Wyposażone jest w akumulator NiMH (wydajny, przyjazny środowisku, brak efektu pamięci).  Istnieje też możliwość pracy na kablu.

Ostrze ze stali nierdzewnej to gwarancja precyzyjności. W zestawie znajduje się nasadka z 5-stopniową regulacją długości cięcia. Opcjonalnie można też dokupić do maszynki do włosów Fox Reggae nakładkę do wycinania wzorków.

 
W rankingu profesjonalnych maszynek do włosów trzecie miejsce zajmuje bezprzewodowa maszynka Wahl Super Taper Cordless. Posiada ona akumulator Li-Ion. Pracuje nawet do 90 minut, a do pełnego naładowania wystarczą tylko 2 godziny. Długość ostrza reguluje się za pomocą praktycznej dźwigni. Ta maszynka do włosów jest do tego bardzo lekka – waży tylko 290 gram. To naprawdę waga piórkowa.

 
Czwarte miejsce przypada maszynce do włosów Moser Lithium PRO LED. To urządzenie wysokiej jakości sprawdzi się doskonale w użytku domowym. Posiada ono baterię litowo-jonową, wytrzymałą i wydajną.  Ostrze ze stali nierdzewnej wykonano z niemiecką precyzją. System szybkiej wymiany ostrzy to kolejne ułatwienie. Ta bezprzewodowa maszynka pracuje na baterii do 100 minut. O poziomie naładowania informuje inteligentny wskaźnik diodowy.

 
Warto zwrócić też uwagę na profesjonalną maszynkę do strzyżenia BaByliss PRO FX8700E. Zdecydowanie jest to sprzęt z wyższej półki. Ta maszynka do włosów wyróżnia się przede wszystkim wytrzymałą, metalową obudową. Zastosowano tutaj silnik digital o wysokim momencie obrotowym, sterowanym elektronicznie. Maszynka ta daje możliwość cięcia na zero. Udało się do tego obniżyć wibracje i emisję hałasu. Urządzenie jest lekkie, poręczne i energooszczędne.

Maszynka do włosów BaByliss PRO pozwala na strzyżenie, cieniowanie, podkreślanie konturów, wycinanie wzorków. Może być też używana jako golarka do włosów.

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów - ranking

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Lifestyle   »   Kosmetyki   »   Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów - ranking