Lifestyle   »   Moda i styl   »   Czego nie powinni nosić duzi chłopcy?

Moda i styl

rss

Czego nie powinni nosić duzi chłopcy?

2011.05.06//  D. Kwiecień
W to, że mamy problemy z modą chyba nikt nie wątpi. A jeśli tak, to wystarczy, że usiądzie na chwile w kawiarni lub na ławce w parku i zacznie się przyglądać przechodzącym facetom. Niestety powiedzenie mówiące o tym, że mężczyźni są po prostu dużymi dziećmi, nabiera nowego znaczenia. Koniec z sentymentami i zapchaną niepotrzebnymi rzeczami szafą. Pora tu zrobić mały porządek!
porady moda męska - czego nie nosić To nie...
porady moda męska - czego nie nosić ...oryginalność...
porady moda męska - czego nie nosić ...To wstyd

Jednym z problemów są za duże ubrania. Jeśli nie jesteś raperem i skończyłeś już szkołę średnią to najwyższa pora zamknąć za sobą etap wielkich bluz. Na tej części garderoby problem się niestety nie kończy. Rozciągnięte polówki, t-shirty, zwisające spodnie – to niesamowicie często spotykane zjawisko. Na szczęście chociaż z doborem numeru obuwia nie mamy problemu. Ubrania nie powinny ani zwisać z naszego ciała, ani zbyt je opinać. Ubrań nie kupuje się zabierając je z wieszaka i zanosząc do kasy. Trzeba też przymierzyć kilka rozmiarów i wybrać ten najlepszy!
Nie bój się również zapoznać z koszulami slim-fit. Idealnie pasują do ciała i są bardzo modne. Nie bój się zmiany na lepsze!
porady moda męska - czego nie nosić Spodnie muszą...
porady moda męska - czego nie nosić ...być dopasowane...
porady moda męska - czego nie nosić ...do Twojej sylwetki

Spodnie również często są modowym utrapieniem facetów. Przyzwyczajamy się do naszych starych, zniszczonych jeansów i uwielbiamy chodzić w nich wszędzie. W końcu jest to szczyt mody! W sklepach ciągle możemy znaleźć stylizowane na zużyte spodnie, a my mamy własne i samodzielnie zniszczone. Niestety to tłumaczenie jest kreatywne, ale niezbyt trafne. Stylizowane jeansy ze sklepu mimo wszystko wyglądają schludnie i porządnie. Chodząc w swoich „własnej produkcji”, wyglądasz jakbyś wyszedł po coś przerywając prace remontowe w swoim domu.
porady moda męska - czego nie nosić Zacznij...
porady moda męska - czego nie nosić ...wyglądać...
porady moda męska - czego nie nosić ...dobrze

Lubisz nosić jaskrawe t-shirty z agresywnymi wzorami? Z nimi niestety też powinieneś się pożegnać. One, podobnie jak subkulturowe ciuchy, mogły być dobre jeszcze w liceum czy gimnazjum. Teraz skup się lepiej na gładkich t-shirtach. Ewentualnie możesz zaryzykować z delikatnymi wzorami.

Na nasz strój składają się nie tylko ubrania. Ważna jest również biżuteria. Mylna jest opinia, że im więcej tym lepiej. Przesadzając z tym zaczniesz przypominać świąteczną choinkę lub uzależnionego od zakupów na odpustowych straganach. Biżuteria ma być tylko dodatkiem do stroju, a nie jego głównym elementem. Wystarczy klasyczny zegarek. Ewentualnie, jeśli należysz do szczęśliwców którzy czasu nie liczą, możesz postawić na jakąś prostą bransoletkę czy łańcuszek.
porady moda męska - czego nie nosić Nie przesadzaj...
porady moda męska - czego nie nosić ...z ilością...
porady moda męska - czego nie nosić ...biżuterii

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Czego nie powinni nosić duzi chłopcy?

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Lifestyle   »   Moda i styl   »   Czego nie powinni nosić duzi chłopcy?