Lifestyle   »   Męskie używki   »   Faktoria Win Zaprasza warszawiaków na lampkę wina

Męskie używki

rss

Faktoria Win Zaprasza warszawiaków na lampkę wina

2014.11.28//  P. Potocki
Już dziś, 28 listopada, w warszawskim Teatrze 6.piętro rozpocznie sięcykl wydarzeń „Faktoria Win Zaprasza”. W ramach cyklu, dla obecnych w warszawskich teatrach gości Faktoria Win będzie organizować bezpłatne degustacje. Wydarzeniom przyświeca idea połączenie kultury picia wina ze sztuką.

Cykl „Faktoria Win Zaprasza” rozpocznie się od degustacji win przygotowanych dla widzów spektaklu „Słoneczni Chłopcy” w Teatrze 6. Piętro. Wina, których goście będą mieli okazję spróbować, zostały dobrane tak, by pasowały do nastroju sztuki oraz okazji. Faktoria Win poczęstuje wszystkich chętnych lampką wina na godzinę przed spektaklem, w jego przerwie oraz po zakończeniu.

Degustacja w mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki teatrze odbędzie się również w sobotę, 29 listopada jako doskonały dodatek do sztuki „Czechow Żartuje!”. Kolejne spotkania zaplanowano na 30 grudnia i Sylwestra. Współpraca będzie także kontynuowana w roku 2015.

Faktoria Win na organizowanych wydarzeniach, będzie nie tylko raczyć gości lampką dobrego wina, ale także edukować o rodzajach tego trunku oraz kulturze jego picia. Akcja docelowo będzie realizowana przy współpracy z wieloma podmiotami w Warszawie oraz w innych miastach Polski.

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton Sea

Źródło: Faktoria Win


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Faktoria Win Zaprasza warszawiaków na lampkę wina

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...


Do góry  //  Lifestyle   »   Męskie używki   »   Faktoria Win Zaprasza warszawiaków na lampkę wina