Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Miłość tuczy twoją dziewczynę?

Forma i zdrowie

rss

Miłość tuczy twoją dziewczynę?

2014.05.06//  D. Jędrzejewska
Mało który facet lubi, kiedy jego idealna dziewczyna niespodziewanie zaczyna tyć. I choć kręci na to zjawisko nosem, często nie zdaje sobie sprawy, że to on jest jego przyczyną. Miłość bowiem tuczy - i choć niebezpośrednio, to jednak diabelnie skutecznie. Według psychologów naczelną przyczyną tycia dziewczyn w stałych związkach są wspólne okazje do posiłków. Pary bardzo lubią celebrować wspólne jedzenie, co sprzyja słodkiemu i przyjemnemu obżarstwu, aż wreszcie prowadzi do znacznego zwiększenia się oponki na brzuchu. Co ciekawe, podobno połowa kobiet przyznaje, że jada tyle samo, co ich partner! Jak widać, trudno oprzeć się pokusie.
Miłość tuczy twoją dziewczynę?
Miłość tuczy twoją dziewczynę?
Miłość tuczy twoją dziewczynę?

Kolejną przyczyną "miłosnego" przybierania kilogramów jest również zmiana trybu życia. Zakochani często "osiadają na laurach", częściej wylegują się w łóżku przed telewizorem, rzadziej opuszczając domowe pielesze. Miłość sprzyja wspólnemu lenistwu. Najczęstszą wspólną aktywnością są z kolei wypady do restauracji. Ciała natomiast przybywa.
Miłość tuczy twoją dziewczynę?
Miłość tuczy twoją dziewczynę?
Miłość tuczy twoją dziewczynę?

Jak temu zaradzić? Może zmusić się do wspólnej aktywności? Najlepiej też przyjrzeć się sobie i podjąć odpowiednie kroki, by polepszyć swoją kondycję i poprawić ciało. Aktywność partnera może się okazać skutecznie mobilizująca dla jego partnerki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton SeaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Miłość tuczy twoją dziewczynę?
 / 
Komentarze do: Miłość tuczy twoją dziewczynę?
sonatusia pisze:

E tam, u mnie było w drugą stronę - on tył, ja chudłam, bo jak gotuję, to nie lubię jeść ;)

Facebook

Alkohole    Dieta    Kosmetyki    Moda    Moda męska    Modelki    Odzież męska    Odżywianie    Party    Perfumy    Pielęgnacja    Podróże    Porady męska moda    Sesje zdjęciowe    Styl życia    Trening    Woda toaletowa    Zdrowie    Zegarki    Ćwiczenia fizyczne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-TechDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Miłość tuczy twoją dziewczynę?