Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Te ćwiczenia zwiększą Twoje szanse na udaną randkę!

Forma i zdrowie

rss

Te ćwiczenia zwiększą Twoje szanse na udaną randkę!

2012.04.13//  D. Kwiecień
Przygotowując się do randki zazwyczaj skupiamy się jedynie na doborze ubrań, wzięciu prysznica i użyciu wody toaletowej. Okres 15 minut przed wyjściem jest również odpowiedni do tego, by nieco poprawić wygląd swojego ciała. Oczywiście jeśli nie trenujemy od dłuższego czasu, nie mamy co marzyć o sylwetce atlety. Możemy jednak osiągnąć krótkotrwały efekt.
Ćwiczenia fizyczne przed randką Do randki...
Ćwiczenia fizyczne przed randką ...trzeba się odpowiednio...
Ćwiczenia fizyczne przed randką ...przygotować

Trochę pompek
Zwiększenie przepływu krwi sprawi, że klatka piersiowa będzie wydawać się większa i bardziej napompowana. Brzmi kusząco? W takim razie zapraszamy do zrobienia dwóch serii po 20-30 powtórzeń. Nie przesadzajcie jednak! Sto pompek wcale nie zwiększy efektu, ale będziecie za to zmęczeni i może braknąć Wam energii na wieczorną aktywność fizyczną, gdy randka zakończy się sukcesem.
Ćwiczenia fizyczne przed randką Pompki spowodują...
Ćwiczenia fizyczne przed randką ...że Twoja klatka piersiowa będzie...
Ćwiczenia fizyczne przed randką ...wyglądać na większą

Hantle też nie zaszkodzą
Pamiętacie legendarnego Johnnego Bravo? Lubił on chwalić się przed kobietami swoimi mięśniami. Chociaż to tylko bajka, a sam Johnny Bravo był raczej mało skuteczny, ćwiczone bicepsy i tricepsy wyglądają zdecydowanie lepiej od zaniedbanych. Dlatego jeśli pod ścianą leżą zakurzone hantle, warto sięgnąć po nie właśnie teraz. Zrób kilka serii, by Twoja dama trzymając Cię za ramię, nie czuła się tak, jakby ściskała papkę.
Ćwiczenia fizyczne przed randką Warto popracować...
Ćwiczenia fizyczne przed randką ...nad...
Ćwiczenia fizyczne przed randką ...bicepsami i tricepsami

Brzuszki
Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem sześciopaku, możesz przed wyjściem zaserwować sobie kilka ćwiczeń na tę partię mięśni. W przeciwnym wypadku zapomnij o tym! Ćwiczenie spowoduje, że do mięśni zostanie doprowadzona krew i będą one wyglądały na większe. W ten sposób posiadacze piwnego brzuszka zwiększą jego rozmiar, co na pewno nie jest seksowne i pociągające!
Ćwiczenia fizyczne przed randką Jeśli nie posiadasz sześciopaka...
Ćwiczenia fizyczne przed randką ...nie rób brzuszków...
Ćwiczenia fizyczne przed randką ...przed randką

Wstań
Postawa jest bardzo ważna. Dlatego przed wyruszeniem w stronę drzwi, sprawdź w lustrze jak wyglądasz. Wyprostowany mężczyzna, który patrzy wprost przed siebie, wygląda na pewnego siebie i atrakcyjniejszego. Zapomnij więc o garbieniu się i obserwowaniu podłogi! Zamiast tego „wypchnij” klatkę piersiową do przodu, a ramiona przesuń nieco do tyłu. Prawda, że wyglądasz lepiej?
Przeczytaj także: Mowa ciała - bądź otwarty i pewny siebie »Zastosowanie naszych wskazówek przed randką zaowocuje nie tylko poprawą wyglądu. Jest jeszcze jedna korzyść. Umówienie się z nowo poznaną kobietą może powodować, że jesteśmy nieco zestresowani. Takie uczucie nie sprzyja pewności siebie i wolelibyśmy być rozluźnieni. Ćwiczenia fizyczne powodują zwiększone wydzielanie się adrenaliny, która chroni nasz organizm przed stresem!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton Sea

Źródło: mademan.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Te ćwiczenia zwiększą Twoje szanse na udaną randkę!

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Te ćwiczenia zwiększą Twoje szanse na udaną randkę!