Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Zajrzyj do kuchni i polepsz swoje życie seksualne

Forma i zdrowie

rss

Zajrzyj do kuchni i polepsz swoje życie seksualne

2012.06.01//  D. Kwiecień
Nawet największy samiec alfa będzie miał czasem gorszy dzień, w którym jego libido zacznie spadać. Jesteśmy zapracowani, co nie wpływa zbyt dobrze na potencję, a na dodatek świat jest coraz bardziej zanieczyszczony. Nic więc dziwnego, że coraz więcej mężczyzn ma problemy z potencją. My jednak radzimy nie załamywać się, a zamiast tego pójść do kuchni po produkty, które podnoszą poziom libido.
Odpowiednia dieta...
...poprawi jakość...
...naszego seksu

Orzechy włoskie
Pierwszym produktem, po który powinniśmy sięgnąć, są orzechy włoskie. Zawierają one duże ilości argininy – związku sprzyjającego dłuższej i mocniejszej erekcji. To dlatego, że z argininy powstaje tlenek azotu, który rozkurcza ciała jamiste, dzięki czemu mogą one wypełnić się krwią. Tak więc duże ilości tego organicznego związku chemicznego sprzyja lepszemu życiu seksualnemu!
Arginina, która jest w...
....orzechach włoskich, wzmacnia...
...i przedłuża erekcję

Najlepsze przeciwutleniacze – ciemne winogrona i ciemna czekolada
Wszystkie komórki ciała, w tym te znajdujące się w narządach płciowych, są narażone na uszkodzenia powodowane oddziaływaniem wolnych rodników. Do zneutralizowania ich szkód potrzebne są związki zapobiegające utlenianiu – przeciwutleniacze. Najsmaczniejszym i najłatwiej dostępnym ich źródłem są ciemne winogrona i ciemna czekolada. Warto również zwrócić uwagę na to, że zapewniają one między innymi lepsze krążenie w narządach płciowych.
W jadłospisie powinny...
...znaleźć się również ciemne winogrona...
...i ciemna czekolada

Cynk
Życie seksualne na wysokim poziomie wymaga wielu minerałów i witamin, ale nic nie może konkurować z cynkiem, jeśli chodzi o najlepszy efekt. Ten minerał ma ogromny wpływ na naszą potencję oraz płodność. Od tego ile spożywamy cynku, zależy również objętość wytrysku i wytrzymałość seksualna. Co więc jeść, by dostarczyć organizmowi jak największą ilość tego minerału? Otóż dobrym źródłem jest chude mięso, orzechu nerkowca czy olej sezamowy.
Przeczytaj także: Seks uzdrawia i przedłuża życie »Soja i kapusta
Badania dowodzą, że infekcje i zapalenia prostaty mogą poważnie wpłynąć na erekcję. Biorąc pod uwagę fakt, że mężczyźni unikają lekarzy, choroba nie jest wykrywana we wczesnym stadium. Dlatego zamiast czekać na powstanie problemu, lepiej podjąć działania prewencyjne. Dobrym sposobem jest włączenie do diety niewielkich ilości soi i kapusty, które zawierają składniki zapobiegające obrzękom i zakażeniom prostaty. Nie należy jednak przesadzać. Większe ilości soi obniżają poziom testosteronu i mogą zaszkodzić naszej płodności!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton Sea

Źródło: mensxp.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zajrzyj do kuchni i polepsz swoje życie seksualne
 / 
Komentarze do: Zajrzyj do kuchni i polepsz swoje życie...
darioman pisze:

OK, l-arginina, która jest w orzechach wpływa pozytywnie na sprawnośc seksualną, ale ile musiałbym tych orzechów zjeść by przyswoic jej wystarczającą ilość? Wole Permen King - tez zawiera l-argininę, a do tego żeń szeń i buzdyganek naziemny - to skuteczna, pewna metoda na poprawienie sprawności seksualnej a ja lubię skuteczne sposoby.

Facebook

Alkohole    Dieta    Kosmetyki    Moda    Moda męska    Modelki    Odzież męska    Odżywianie    Party    Perfumy    Pielęgnacja    Podróże    Porady męska moda    Sesje zdjęciowe    Styl życia    Trening    Woda toaletowa    Zdrowie    Zegarki    Ćwiczenia fizyczne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Zajrzyj do kuchni i polepsz swoje życie seksualne