Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Gyrokinesis - nowa dziedzina fitness, która ujędrni nasze ciało

Forma i zdrowie

rss

Gyrokinesis - nowa dziedzina fitness, która ujędrni nasze ciało

2010.10.06//  I. Rupa
Jeśli już znudziły nam się wszystkie propozycje fitness klubów i mamy dość siłowni czy zwykłego fitness, warto ożywić rutynę codzienności nowym systemem ćwiczeń o nazwie Gyrokinesis!

Gyrokinesis opiera się na pracy przede wszystkim nad stawami oraz mięśniami środkowej części naszego ciała w celu zwiększenia elastyczności kręgosłupa, likwidacji napięcia w górnej części naszego ciała. To po prostu rytmiczne poruszanie się połączone ze specjalnym systemem oddychania podczas ćwiczeń.
Gyrokinesis
Gyrokinesis
Gyrokinesis

Osoby początkujące, jak i zaawansowane mają ta samą strukturę treningu - ćwiczenia te głównie opierają się na rotacjach, skrętach i skłonach oraz powtórzeniach.

Gyrokinesis to bezpieczna forma ćwiczeń i nie powoduje żadnych przeciążeń. Wykorzystuje naturalną moc czerpaną ze zwykłego ruchu polegającego na przyciąganiu i odciąganiu naszych kończyn w różnych płaszczyznach.
Gyrokinesis
Gyrokinesis
Gyrokinesis

Ta rewolucyjna, nowa dziedzina fitnessu zagwarantuje nam lepsze samopoczucie, poprawną postawę ciała - ujęrdni je, odpowiednie oddychanie - sprawniejszy metabolizm, wewnętrzny spokój i lepsze dotlenienie tkanek oraz elastyczniejszy kręgosłup - to dłuższa sprawność fizyczna i mniej urazów w przyszłości.
Gyrokinesis
Gyrokinesis
Gyrokinesis

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Zwiedzanie okolic jeziora Salton Sea

Źródło: we-dwoje.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gyrokinesis - nowa dziedzina fitness, która ujędrni nasze ciało

Facebook

Alkohole    Dieta    Kosmetyki    Moda    Moda męska    Modelki    Odzież męska    Odżywianie    Party    Perfumy    Pielęgnacja    Podróże    Porady męska moda    Sesje zdjęciowe    Styl życia    Trening    Woda toaletowa    Zdrowie    Zegarki    Ćwiczenia fizyczne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Lifestyle   »   Forma i zdrowie   »   Gyrokinesis - nowa dziedzina fitness, która ujędrni nasze ciało